Regulamin regularnych warsztatów w pracowni  Wolność Siostrom:

 

1. warsztaty trwają:

  • do 120 minut – regularne zajęcia
  • inne - ustala się indywidualnie

 

2. wszystkie informacje dotyczące warsztatów prowadzonych w pracowni Wolność Siostrom znajdziesz na naszej stronie: www.wolnoscsiostrom.pl

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości, napisz: wolnoscsiostrom@gmail.com

 

3. zajęcia cotygodniowe to cykl regularnych spotkań (spotykamy się co tydzień, zgodnie z przedstawionym przez pracownię harmonogramem, od października 2023 r. do końca maja 2024 r.). Dotyczy zajęć: ceramicznych, z malarstwa intuicyjnego, z białego śpiewu, innych zajęć prowadzonych przez pracownię Wolność Siostrom w formie regularnych spotkań. Na pierwszych zajęciach otrzymasz do podpisania umowę o uczestnictwie w zajęciach.

 

4. w przypadku zajęć cotygodniowych, w każdym miesiącu możliwe jest odrabianie 2 nieobecności. Jeśli masz ich więcej, to niestety zajęcia przepadają. Nieobecności z kilku miesięcy nie sumują się.

 

5. dni na odrabianie poszczególnych zajęć podajemy w mailu organizacyjnym, który przesyłamy po zapisaniu się na dane warsztaty. Jeśli wiesz, że Cię nie będzie - daj koniecznie znać. Możesz wysłać nam wiadomość na numer telefonu: +48 733 731 166
Jeśli chcesz w danym dniu odrabiać swoje zaległe zajęcia - tym bardziej poprosimy o wiadomość. Jest to dla nas niezmiernie ważne, ponieważ chcemy mieć pewność, że w danym dniu będziemy miały wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich i że wszyscy mogli komfortowo pracować.
Odrabianie zajęć jest możliwe pod warunkiem wolnego miejsca w danym dniu, na wybranych zajęciach.

 

6. w przypadku cotygodniowych zajęć ceramicznych, malarskich, białego śpiewu, toczenia na kole garncarskim, innych: zajęcia odwołane z naszej winy zostaną odrobione w innym, zaproponowanym przez nas i wcześniej uzgodnionym terminie.

 

7. płatność za zajęcia: do 20-tego każdego miesiąca (możesz zapłacić przelewem, gotówką na zajęciach lub BLIKiem na nasz numer telefonu: +48 733 731 166). Płatności od stycznia 2024 do maja 2024 odbywają się zgodnie z harmonogramem:

  • 20.02, płatność za zajęcia w lutym
  • 20.03 płatność za zajęcia w marcu
  • 20.04 płatność za zajęcia w kwietniu
  • 20.05 płatność za zajęcia w maju

 

8. w sprawach wszelakich prosimy o kontakt pod numerem: +48 733 731 166 lub mailem: wolnoscsiostrom@gmail.com (wiadomości na Messenger’rze i innych plaaormach często nam znikają, lub nie docierają, lub są odczytywane z opóźnieniem).

 

9. zajęcia będą odbywać się do końca maja 2024 roku. Jeśli zdecydujesz się na rezygnację z zajęć przed końcem maja, obowiązuje jeden miesiąc wypowiedzenia. Co oznacza, że jeśli na przykład w kwietniu otrzymamy informację o rezygnacji, to maj będzie jeszcze miesiącem uczęszczania/ płatności za zajęcia. Prosimy o przesłanie informacji o rezygnacji na e-maila: wolnoscsiostrom@gmail.com

 

10. wszystkie materiały potrzebne na zajęciach są wliczone w cenę warsztatów. Prace ceramiczne muszą gabarytowo zmieścić się w piecu. W przypadku prac o nietypowych wymiarach możliwe są opóźnienia w wypale w stosunku do standardowych terminów.

 

11. Skończone prace ceramiczne (poszkliwione) będą wypalone i gotowe do odbioru po maksymalnie 4 tygodniach. Po wypaleniu będą przechowywane w pracowni przez 3 miesiące. Po tym czasie przechodzą na własność pracowni i mogą zostać usunięte. Chyba, że uczestnik ustali inaczej z Prowadzącą zajęcia.

Niedokończone prace ceramiczne (nieposzkliwione prace po pierwszym wypale lub niedokończone prace surowe) będą przechowywane w pracowni przez 3 miesiące, a następnie, jeśli nie zostaną dokończone lub zabrane przez twórcę, przechodzą na własność pracowni i mogą zostać usunięte. Chyba, że uczestnik ustali inaczej z Prowadzącą zajęcia.

Prace wykonane na zajęciach z malarstwa intuicyjnego będą do odbioru po maksymalnie 2 tygodniach. Będą przechowywane w Pracowni przez 3 miesiące. Po tym czasie przechodzą na własność Pracowni i mogą zostać usunięte. Chyba, że uczestnik ustali inaczej z Prowadzącą zajęcia.

 

12. nasz firmowy telefon działa od wtorku do czwartku w godzinach 12:00-18:00 oraz w pracujące weekendy. Wszystkie informacje dotyczące dni, w których pracujemy w danym miesiącu znajdują się w grafiku na naszej stronie (www.wolnoscsiostrom.pl) oraz na naszych social mediach.

 

13. nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pracowni.

 

14. pracownia Wolność Siostrom jest uprawniona do zmian powyższego Regulaminu. Zmieniony regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie internetowej i od czasu powiadomienia Uczestniczek warsztatów drogą mailową.

 

15. sprawy nie uwzględnione w regulaminie podlegają indywidualnym ustaleniom.

 

16. w pracowni obowiązuje względny zakaz sprzątania po sobie 🙂